Menu Zamknij

Zajęcia online dla uczniów obcojęzycznych.

Akademia Talentów i Uzdolnień działająca w ramach Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza dzieci obcojęzyczne na wakacyjne zajęcia online. Będzie to okazja do doskonalenia posługiwania się językiem polskim.

Zajęcia polecane są szczególnie tym dzieciom, które nie mogą się wybrać w dalszą podróż lub mają do zagospodarowania dużo wolnego czasu. W ramach zajęć zorganizowane zostaną wirtualne spacery prowadzone przez nauczycieli języka polskiego i historii. Uczestnicy będą mieli okazję odwiedzić Wrocław, a także jego bliższe i dalsze okolice.

Do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci obcojęzyczne, które chciałyby porozmawiać z rówieśnikami w języku polskim, nawiązać nowe znajomości i przyjaźnie, dowiedzieć się ciekawych informacji o Wrocławiu i nie tylko.

Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 10-14 lat.
Spotkania ruszają już 13 lipca i odbywać się będą do końca wakacji dwa razy w tygodniu:

w poniedziałki w godz. 11:00-12:00
w czwartki w godz. 14:00-15:00.

Każde ze spotkań poświęcone będzie innemu zagadnieniu, według harmonogramu umieszczonego na stronie http://wke.wroclaw.pl/zajecia-dla-dzieci-obcojezycznych/. Na tej samej stronie znajduje się formularz zgłoszeniowy dla chętnych. Zajęcia są bezpłatne, a liczba miejsc jest ograniczona.  

Zajęcia są całkowicie bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Na spotkania obowiązują zapisy za pomocą formularza zgłoszeniowego. Osoby, które się zapiszą otrzymają link do spotkania przed zajęciami.
wke.wroclaw.pl/zajecia-dla-dzieci-obcojezycznych

 W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu:
beata.nawrotkiewicz@wcrs.wroclaw.pl
tel. 71 77 24 914

Przewiń do góry