Menu Zamknij

Wszystkie kolory Wrocławia

Wszystkie kolory Wrocławia to cykl warsztatów edukacji międzykulturowej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Każdorazowo warsztaty będą prowadzone przez doświadczonego trenera z Polski we współpracy z zagranicznym wolontariuszem. Łącznie warsztatami zostanie objętych 195 uczniów z 13 wrocławskich szkół.

Celem projektu jest zwiększenie kompetencji międzykulturowych uczniów szkół ponadgimnazjalnych, poszerzenie wiedzy o innych kulturach, świadomości kluczowych różnic oraz podobieństw międzykulturowych, rozwój postawy otwartości, tolerancji i szacunku dla innych kultur oraz ich przedstawicieli, poszerzenie kompetencji społecznych i językowych.

Harmonogram wydarzeń

Warsztat międzykulturowy, podzielony na dwa dni robocze, 23.06 oraz 30.06, w godz. 8.00-13.00, Technikum nr 15, ul. Skwierzyńska 1/7 Wrocław

Najbliższe warsztaty międzykulturowe odbędą się w szkole branżowej oraz w technikum w Zespole Szkół nr 2 we Wrocławiu. Trenerzy w towarzystwie wolontariuszki z Brazylii Mariana Mazza będą dyskutować z uczniami o możliwościach jakie daje uczenie się międzykulturowe.

Przewidywane terminy spotkań:

17 września

19 września

24 września

26 września

Organizator

Fundacja MODE – Move and Develop
ul. Energetyczna 14
II piętro, Wrocław

info@modefoundation.com
www.mode.wroclaw.pl
facebook.com/FundacjaMODEMoveandDevelopFoundation

Zmiana rozmiaru czcionki
Zmiana kontrastu
Przewiń do góry