Menu Zamknij

Warsztaty WrOpenUp: kompetencja międzykulturowa i odpowiedzialne przywództwo

Zapisy na bezpłatne warsztaty WrOpenUp: kompetencja międzykulturowa i odpowiedzialne przywództwo trwają jeszcze do piątku (6 marca). 

Pierwsze warsztaty z zakresu kompetencji międzykulturowych odbędą się w sobotę 28.03.2020 r. o godzinie 10:00-14:00. Spotkanie ma przede wszystkim na celu kształtowanie oraz wzmacnianie postawy otwartości wobec odmienności kulturowej, a także rozwijanie kulturowej wrażliwości i wskazanie sposobów na twórcze wykorzystywanie potencjału różnorodności.

Z kolei drugie warsztaty będą miały miejsce w sobotę 25.04.2020 r. w godzinach 10:00 – 14:00 i koncentrować się będą wokół zagadnienia odpowiedzialnego przywództwa. Głównym zadaniem spotkania będzie przedstawienie sylwetki empatycznego i odpowiedzialnego lidera oraz rozwijanie kompetencji przywódczych. 

WrOpenUp to edukacyjny projekt promujący otwartość na inne kultury, ciekawość świata i kreatywność.

Obywa warsztaty poprowadzą międzynarodowi trenerzy pochodzący z partnerskich firm WrOpenUp, którzy bazując na swoich doświadczeniach zawodowych i we współpracy z nauczycielami, opracowali praktyczne zajęcia dla młodzieży. Warsztaty prowadzone są w języku angielskim z polskim asystentem językowym i odbywają się w siedzibach firm, partnerów WrOpenUp.

 Więcej informacji o wydarzeniu tutaj. 

 

Przewiń do góry