Menu Zamknij

VI Targi Edukacji Międzykulturowej za nami! Dziękujemy!

W dniach 23-25 września 2020 odbyły się we Wrocławiu VI Targi Edukacji Międzykulturowej. Tegoroczna, szósta już edycja Targów była wyjątkowa z różnych względów – miejsca, zaproszonych gości a także organizacji dopasowanej do warunków pandemii. Tym bardziej cieszymy się, że udało nam się spotkać z Państwem przed ekranami, ale także osobiście – na pokazach filmowych Brave Cinema oraz warsztatach i seminariach. Serdecznie dziękujemy każdemu, kto wziął udział w Targach. Jesteśmy naprawdę dumni, że możemy tworzyć Targi dla tak świetnej publiczności!

Szczególne podziękowania składamy naszym współorganizatorom i partnerom, panelistom i panelistkom, artystom i artystkom, moderatorom i moderatorkom, dzieciom z Brave Kids, tłumaczom i tłumaczkom (także języka migowego), bez których minione wydarzenie nie mogłoby mieć miejsca. Mamy nadzieję, że dyskusje, które wywiązały się w trakcie Targów, zainspirowały Państwa na dalsze działania i będą miały pozytywny skutek  na rozwój międzykulturowości w Polsce i Europie. 

Serdecznie dziękujemy Centrum Kultury i Edukacji Żydowskiej za udostępnienie miejsca, które stworzyło wyjątkową atmosferę tegorocznych Targów oraz Bente Kahan za piękny i wzruszający koncert na zakończenie!

Osobne podziękowania kierujemy dla ekipy technicznej z Pol-Kongres Projekt za profesjonalną organizację techniczną na najwyższym poziomie!

Ważne jest dla nas otrzymanie informacji zwrotnej – co było dla Państwa przydatne, czego zabrakło, na co zwróciliście Państwo szczególną uwagę. Zachęcamy podzielić się z nami swoimi wrażeniami oraz przemyśleniami z Targów. Będziemy wdzięczni za wypełnienie ankiety: https://tiny.pl/7pzvm 

Pod tym linkiem znajdziecie relację zdjęciową  z VI Targów Edukacji Międzynarodowej we Wrocławiu:www.wielokultury.wroclaw.pl/vi-targi-edukacji-miedzykulturowej

Do zobaczenia w przyszłym roku – mamy nadzieję, że w jeszcze szerszym gronie!

 

Działanie jest realizowane w ramach projektu reSTART, który jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa.

Przewiń do góry