Menu Zamknij

Szczęśliwego Nowego Roku! Podsumowanie 2020 roku

2020 rok dobiega końca, a koniec roku lubi podsumowania.

Dla nas 2020 zapisuje się jako rok wytężonej pracy, wielu zmian, ale i rozwoju ekipy WroMigrant.

Od początku roku, skontaktowało się z nami ponad 600 osób z pytaniami z zakresu legalizacji pobytu, edukacji, opieki medycznej i innych. Wspólnie zastanawialiśmy się nad prawie 900 sprawami.

Byliśmy także dla Was wsparciem podczas szybko zmieniającej się sytuacji epidemiologicznej.

Rok 2020 zaczęliśmy z jedną konsultantką. Dziś konsultacji udzielają 3 osoby, a czwarta jest w trakcie szkolenia. Cieszymy się z zaufania, którym nas obdarzacie i z każdej rozwiązanej sprawy, ale też wiemy, że telefony i maile do nas to jedynie kropla w morzu pytań.

Żegnamy się z 2020 wspominając też tygodnie, kiedy zasady dystansu społecznego umożliwiały spotkania i organizację wydarzeń takich jak Targi Edukacji Międzykulturowej. Tą edycję będziemy pamiętać szczególnie, ponieważ odbyła się online.

Co w nowym roku 2021? Na razie nie zdradzimy nic więcej, ale z pewnością zobaczycie działania WroMigranta w przestrzeni publicznej.

Dziękujemy wszystkim partnerom i przyjaciołom WroMigranta za zaufanie i zaangażowanie w sprawy społeczności migrantów i migrantek.

Życzymy Wam (i sobie też) dużo energii i optymizmu na przyszłość i liczymy, że w przyszłym roku będziemy mieli więcej okazji do spotkań twarzą w twarz.

Do zobaczenia w 2021!

Przewiń do góry