Menu Zamknij

Spotkanie „Spoko Polish” we Wrocławiu

Jutro, 25 września, odbędzie się pierwsze we Wrocławiu spotkanie Spoko Polish, czyli bezpłatne, otwarte dla wszystkich, którzy uczą się polskiego, ale rzadko mają okazję go poćwiczyć. I też dla tych, którzy szukają ciekawych ludzi we Wrocławiu.

Spoko Polish z założenia ma tworzyć przyjazną przestrzeń nie tylko dla rozwijania swoich zdolności językowych, ale też tworzenia przyjaźni czy grup wzajemnego wsparcia dla ludzi nowych w Polsce czy Wrocławiu.

Format jest prosty: przyjdź, kup drinka, siądź  i podejmij wyzwanie mówienia tylko po polsku. Nie martw się! (Prawie) wszyscy uczymy się polskiego i razem budujemy społeczność, wspierającą się w nauce języka (i nie tylko). Mile widziane są wszystkie osoby na każdym poziomie, z każdej części świata, w każdym wieku.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, ale pamiętajcie, że ludzie przychodzą, żeby poćwiczyć polski, więc o ile oczywiście spytanie o coś po angielsku jest jak najbardziej ok, to już mówienie po angielsku dużo i głośno, albo tylko do jednej osoby, może przeszkadzać innym.

Gdzie? 
Czuła jest noc ulica
ul. Kolejowa 8
53-508 Wrocław
Kiedy?
Start: 19.30

Więcej informacji: tutaj

Przewiń do góry