Menu Zamknij

Spotkanie online z NGO

Okres pandemii przyniósł potrzebę przeformułowania dotychczasowych działań, także tych na rzecz dialogu międzykulturowego. Jak sobie w tej nowej sytuacji radzą organizacje pozarządowe? Jakie zajęcia online zaplanowali w najbliższym czasie? O tym i innych kwestiach porozmawiamy online w najbliższy piątek, 8 maja, w godz. 13.00-15.00

W spotkaniu udział wezmą  organizacje, które realizują działania w ramach konkursów dotacyjnych: 1) „Wsparcie dialogu międzykulturowego w szkołach i przedszkolach” 2) „Program integracyjny Ruska 46 A” oraz 3) „Tożsamość kulturowa i dialog wartością lokalnej wspólnoty wrocławian”. Zapraszamy jednak także przedstawicieli wszystkich organizacji działających w obszarze międzykulturowym, którzy chcieliby się podzielić własnym doświadczeniem w tym trudnym czasie, a także tych, którzy planują złożyć swój projekt w przyszłych konkursach.

Spotkanie ma na celu zintegrowanie informacji o realizowanych działaniach dofinansowanych z budżetu Gminy Wrocław prowadzonych przez różne organizacje pozarządowe. Chcemy przede wszystkim wymienić się informacjami na temat działań dostosowanych do bieżącej sytuacji.

Spotkanie odbędzie się online w formie Akademii Korbank.

Link: http://akademia.korbank.pl/b/wro-6qm-pgt

Wystarczy kliknąć link, dać uprawnienia do korzystania z mikrofonu (i ew. kamerki) i można rozmawiać.

Zapraszamy również do zapoznania się z aktualnymi informacjami dla NGO, dotyczącymi zmian w prawie: 
https://publicystyka.ngo.pl/druga-tarcza-antykryzysowa-dla-organizacji-pozarzadowych-w-skrocie

Przewiń do góry