Menu Zamknij

Kursy języka polskiego w Fundacji Ukraina

“Let`s mów” to kursy języka polskiego organizowane przez Fundację Ukraina dla obywateli krajów trzecich na różnych poziomach zaawansowania: od podstawowej do zaawansowanej.

W okresie lipiec 2018 – kwiecień 2021 zaplanowano 10 cykli zajęć. Kurs trwa średnio 3-4 miesiące. Uczestnicy spotykają się w jednej z dwóch 15-osobowych grup. Każdej osobie zapewnione są  niezbędne materiały do nauki –  materiały biurowe, podręcznik oraz autorskie zadania od nauczycieli. Grafik zajęć jest planowany indywidualnie dla każdej grupy w oparciu o zgłoszone w ankietach preferowane dni i godziny.

Każdy cyklu zajęć “Let`s mów” kończy się egzaminem z języka polskiego, który ma na celu zweryfikować nabyte przez uczniów kompetencje językowe. Po otrzymaniu wyników wszyscy otrzymują wewnętrzny certyfikat potwierdzający zakończenie kursu.

Zapisy na zajęcia trwają cały czas. Wszelkie pytania oraz uwagi można kierować tutaj: letsmow@fundacjaukraina.eu

Więcej informacji: tutaj.

Projekt „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku” współfinansowany jest z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państw.

Przewiń do góry