Menu Zamknij

Festiwal Brave Kids pod wrocławskim niebem

W najbliższą sobotę Wrocław zostanie oddany dzieciom. 15 wrocławskich organizacji, zaprosiło na swoje osiedla dziecięcych i młodzieżowych artystów BraveKids2020, przekształcając wrocławskie podwórka, skwery, parki w sceny tętniące życiem, wielością barw i uśmiechów. Występom artystycznym towarzyszyć będą różnorakie warsztaty artystyczne oraz koncerty muzyczne.

Wydarzenie łączy w sobie festiwal dziecięcych grup artystycznych (zarówno grup działających latem w ramach Brave Kids, jak również zaproszonych z całej Polski profesjonalnych młodzieżowych i dziecięcych artystów) z lokalnymi działaniami wrocławskich organizacji pozarządowych, kolektywów, instytucji i grup. Organizatorzy zaprosili je, aby tego dnia plenerowe przestrzenie stały się sceną kilkudziesięciu wydarzeń zebranych pod wspólnym szyldem “Brave Kids pod wrocławskim niebem”.

W tym roku organizatorzy odeszli od jednego centralnego wydarzenia, jakim do tej pory był Wielki Finałowy Spektakl Brave Kids i wyszli w przestrzeń miasta z propozycjami różnorodnych animacji, które odbywać się będą na placach i skwerach. W tym dniu zaplanowanym z dziećmi i z myślą o dzieciach ograniczać nas może jedynie wrocławskie niebo! Wciąż w bezpiecznym dystansie – będziemy tego dnia razem.

Wszystkie zaplanowane wydarzenia są organizowane z uwzględnieniem wytycznych GIS oraz Ministerstwa Zdrowia.

Szczegółowy program TUTAJ i mapa TUTAJ

Więcej informacji TUTAJ   

 ***

Wydarzenie odbywa się w ramach 11. edycji #BraveKids. Finansowane jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz środków Gminy Wrocław.

Przewiń do góry