Menu Zamknij

Cyrkowy Festiwal Podwórkowy Cyrkopole, czyli cyrk bez zwierząt

Zapraszamy mieszkańców Wrocławia do wzięcia udziału w niezwykłym nowocyrkowym festiwalu, który już po raz trzeci odbędzie się w ramach Święta Wrocławia! Przez 3 dni cyrkowcy, żonglerzy, artyści uliczni, iluzjoniści i akrobaci zawładną okolicą i urządzą nam na Psim Polu istny cyrk na kółkach!

Na program Cyrkopola złożą się pokazy uliczne, spektakle sceniczne, Otwarta Scena Cyrkowa, Cyrkowy Plac Zabaw z szeroką ofertą animacji i warsztatów dla dzieci i młodzieży, a także warsztaty mistrzowskie przeznaczone dla profesjonalistów. Scenografia świetlna, wykonana przez lubelskiego artystę – Jarosława Koziarę nada dzielnicy uroczystego charakteru i sprawi, że dobrze nam znane miejsca będą wyglądały wyjątkowo! Przedszkolaki oraz uczniowie szkół przygotują barwne maski, którymi ozdobimy sklepowe witryny i miejsca festiwalowe.

Trzecia edycja imprezy będzie stanowić przegląd sztuki nowocyrkowej z Europy Środkowo-Wschodniej. Na naszej cyrkowej scenie zaprezentują się artyści z Polski, Czech i Węgier, ale także z tak oddalonych miejsc jak Singapur. Festiwal stanowi podsumowanie całorocznej pracy Centrum Nowego Cyrku działającego w CBK FAMA przy współpracy ze Stowarzyszeniem Kejos.

Więcej informacji: tutaj

Przewiń do góry