Menu Zamknij

Bezpłatny KURS animatorów i animatorek: rekrutacja

Kurs dla młodych animatorów ze środowisk mniejszościowych i migranckich to bezpłatny 5-ciodniowy program warsztatów, który odbędzie się między 9 a 13 sierpnia 2021 r. w Domu Ukraińskim w Przemyślu. Kurs skierowany jest do osób w wieku 18-35 zamieszkujących / aktywnych na obszarze województw dolnośląskiego, śląskiego, mazowieckiego, małopolskiego, podkarpackiego. Rekrutacja trwa do 20 czerwca 2021 r. 

Dzięki uczestnictwie w kursie:

  • dowiesz się, jak zmieniać rzeczywistość wokół siebie,
  • wzmocnisz siebie (w tym w kontakcie z innymi),
  • poznasz narzędzia aktywności obywatelskiej,
  • nauczysz się generować pomysły na działanie,
  • wzmocnisz swoje kompetencje komunikacyjne,
  • nauczysz się planować i realizować inicjatywy.

Aby wziąć udział w kursie, należy do 20 czerwca 2021 r. wypełnić formularz: https://forms.gle/LZz45hDWVSUuHEbXA. Do 15 lipca Fundacja Kalejdoskop Kultur poinformuje, czy zostałeś/aś zakwalifikowany/a do udziału w kursie. Uwaga! Wypełnienie formularza rekrutacyjnego nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem do udziału w kursie.

Udział w wydarzeniu wymaga znajomości języka polskiego na poziomie średniozaawansowanym. Kurs jest BEZPŁATNY. Uczestnikom kursu w czasie jego trwania zapewniamy nocleg, wyżywienie, a także zwrot kosztów dojazdu.

W razie jakichkolwiek pytań napisz: katarzyna.komar@ukraincy.org.pl albo zadzwoń: 888 126 922.

Działanie organizowane jest w ramach Koalicji Organizacji Mniejszościowych i Migranckich z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.

Przewiń do góry